TNCZ TV NOVA - COMEBACK

Co získáte s certifikátem „Důvěryhodná Firma“?

Chcete se zapojit do projektu ostravské firmy Centrum Výzkumu Názorů Klientů a získat certifikát Důvěryhodná Firma? Nevíte však, jaké výhody pro vás z toho plynou a proč se do projektu vůbec zapojit? Máme pro vás několik zajímavých informací.

Certifikát „Důvěryhodná Firma“ může získat každá společnost, která je skutečně spolehlivá a důvěryhodná a to jak pro své zákazníky, tak i pro obchodní partnery. Jak se to pozná? Jednoduše.

Každá společnost, která zažádá o certifikát je pomocí speciálního číselného algoritmu prověřována na internetu. Jedná se o tzv. Ukazatel názorů, jež má určit míru pochybení, nedostatků a negativních názorů panujícím o dané firmě na internetu. Pokud je firma „čistá“, pak není problém, aby tento certifikát získala.

Přínos certifikátu „Důvěryhodná Firma“

Pokud se vám podaří získat certifikát „Důvěryhodná Firma“m získáváte tak nejen potvrzení o vaší důvěryhodnosti a spolehlivosti, ale především si budujete dobré jméno vaší firmy. V zákaznících i obchodních partnerech budete vzbuzovat důvěru, čímž získáte náskok před konkurencí. Navíc informace o vaši firmě, produktech i službách jsou sjednocovány na stránkách duveryhodnafirma.cz, kde si je můžete nejen sami kontrolovat, ale také upravovat.

TNCZ neboli TN.cz nebo také TN CZ.